Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2021. február 12., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 12., péntek:
——————–
M4 Sport
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Diósgyőri VTK

Sport 1
17:15: Kézilabda, Európa-liga, nők, csoportkör, Kubany Krasznodar-Siófok
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Augsburg

Sport 2
18.45: Kézilabda, Európa-liga, férfiak, csoportkör, Toulouse-Csehovszkije Medvegyi

Eurosport 1
1.00: Tenisz, Australian Open
14.30: Sílövészet, világbajnokság, Pokljuka, férfi sprint
15.50: Síugrás, világkupa, Zakopane, férfi selejtező

Eurosport 2
7.00: Tenisz, Australian Open
21.00: Golf, PGA Tour, Pebble Beach

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Benevento

Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Elche

ARENA 4
12.30: Hódeszka, világbajnokság, Idre Fjall, csapat, döntő
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Blackburn Rovers-Preston North End

február 13., szombat:
———————

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Paks
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-ZTE
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Budafok

M4 Sport+
14.00: Kosárlabda, Női NB I, TFSE-MTK – Uni Győr-MÉLY-ÚT
16.15: Kézilabda, férfi NB I, Ferencváros-Balatonfüred
18.10: Vízilabda, női ob I, Tigra-ZF-Eger – Hunerit Szentes
19.55: Labdarúgás, román liga, Dinamo Bukarest-Sepsi OSK

Sport 1
17.45: Kézilabda, női BL, Győr-CSZKA Moszkva
21.00: Kosárlabda, NBA, Phoenix Suns-Philadelphie 76ers

Sport 2
13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburg-Greuther Fürth
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Hoffenheim
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Union Berlin-Schalke

Eurosport 1
5.00: Tenisz, Australian Open
14.30: Sílövészet, világbajnokság, Pokljuka
15.50: Síugrás, világkupa, Zakopane

Eurosport 2
5.00: Tenisz, Australian Open
11.00: Alpesisí, világbajnokság, Cortina d’Ampezzo, női lesiklás
12.30: Síakrobatika, világbajnokság, Idre
21.00: Golf, PGA Tour, Pebble Beach

Digisport 1
1.00 és 4.00: Tenisz, WTA-torna, Phillip Island Trophy, Melbourne
13.25: Labdarúgás, Premier League, Leicester-Liverpool
15.55: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Burnley
17.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Juventus
20.40: Labdarúgás, Serie A, Spezia-AC Milan

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Genoa
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Nice
19.00: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-Lens
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Montpellier

Spíler 1
18.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Tottenham Hotspur
20.30: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Aston Villa

Spíler 2
13.45: Labdarúgás, La Liga, Granada-Atlético Madrid
16.05: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Huesca
18.20: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Valladolid
20.40: Labdarúgás, La Liga, FC Barcelona-Alavés

ARENA4
11.00: Alpesisí, világbajnokság, női lesiklás, Cortina d’Ampezzo
13.30: Labdarúgás, Championship, Nottingham Forest-Bournemouth
16.00: Labdarúgás, Championship, Birmingham City-Luton Town
19.00: Kézilabda, francia bajnokság, St. Raphael-Montpellier
21.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-Ottawa Senators

február 14., vasárnap:
———————-

M4 Sport
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Ferencváros
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-MTK Budapest
19.30: Labdarúgás, NB II, Szombathelyi Haladás-Vasas

M4 Sport+
15.00: Labdarúgás, Fortuna Liga, AS Trencsén-FC DAC 1904
16.50: Kézilabda, férfi NB I, Komló-Gyöngyös
K&H férfi kézilabda liga

Sport 1
4.00: UFC, UFC 258
11.45: Kézilabda, női EHL, Zvezda Zvenyigorod-Ikas
13.45: Kézilabda, női BL, Esbjerg-Bietigheim
15.45: Kézilabda, női EHL, Paris92-Vác
17.45: Kézilabda, férfi BL, Vardar Szkopje-MOL Pick Szeged

Sport 2
13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Nürnberg-St. Pauli
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Köln
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Mönchengladbach

Eurosport 1
5.00: Tenisz, Australian Open
15.20: Sílövészet, világbajnokság, Pokljuka
16.10: Síugrás, világkupa, Zakopane

Eurosport 2
5.00: Tenisz, Australian Open
10.50: Alpesisí, világbajnokság, Cortina d’Ampezzo férfi lesiklás
13.00: Sílövészet, világbajnokság, Pokljuka
15.30: Kerékpár, Clasica De Almeria
21.00: Golf, PGA Tour, Pebble Beach

Digisport 1
1.00 és 4.00: Tenisz, WTA-torna, Phillip Island Trophy, Melbourne
12.25: Labdarúgás, Serie A, AS Rom-Udinese
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Fiorentina
17.55: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Sassuolo

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Lorient
14.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Atalanta
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Brest
19.55: Labdarúgás, Premier League, Everton-Fulham

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-St. Étienne
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Marseille

Spíler 1
12.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Wolverhampton Wanderers
14.55: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Manchester United
17.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Leeds

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Real Sociedad
16.05: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Valencia
18.20: Labdarúgás, La Liga, Levante-Osasuna
20.40: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Real Betis

ARENA4
11.00: Alpesisí, világbajnokság, férfi lesiklás, Cortina d’Ampezzo
13.00: Labdarúgás, skót Premiership, St. Johnstone-Celtic
20.30: NASCAR, Daytona500

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s