Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2021. február 5., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 5., péntek:
——————-
M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Pécs-Szombathely
19.45: Röplabda, női Extraliga, Kaposvár-MTK

Sport 1
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-Bayern München

Eurosport 1
7.00/9.00: Tenisz, ATP-torna, Melbourne
11.15: Alpesi sí, vk, Garmisch-Partenkirchen
17.25: Síugrás, vk, Klingenthal
19.45: Sznúker, Shoot Out

Eurosport 2
7.30: Tenisz, ATP Kupa, Melbourne
14.30: Sznúker, Shoot Out
21.00: Golf, PGA-tour, Phoenix Open

Digisport 1
8.30: Tenisz, WTA-torna, Melbourne
20.40: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Internazionale

Spíler 2
20.55: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Elche

Arena 4
21.15: Labdarúgás, angol másodosztály, Swansea City-Norwich City

február 6., szombat:
———————
M4 Sport
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Kisvárda
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Budapest Honvéd
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Újpest

M4 Sport+
13.45: Jégkorong, Erste Liga, MAC HKB Újbuda-FTC Telekom
17.00: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros-Mosonmagyaróvár
18.45: Kosárlabda, férfi NB I, DEAC-Szedeák

Sport 1
12.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Herning-Ikast – Vác
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Kristiansand
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Koprivnica-Győr
19.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szeged-PSG
23.00: Kosárlabda, NBA, Sacramento Kings-Denver Nuggets

Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Braunschweig-Hannover
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-RB Leipzig
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Köln

Eurosport 1
3.00/5.00: Tenisz, ATP-torna, Melbourne
10.00: Szánkó, vk, St. Moritz
10.55: Északi összetett, vk, Klingenthal
11.25: Alpesi sí, vk, Garmisch-Partenkirchen
13.00: Sífutás, vk, Ulricehamn
14.20: Síugrás, vk, Klingenthal
19.45: Sznúker, Shoot Out

Eurosport 2
7.30: Tenisz, ATP Kupa, Melbourne
13.45: Sznúker, Shoot Out
18.45: Atlétika, Rouen
21.00: Golf, PGA-tour, Phoenix Open

Digisport 1
1.00 és 8.30: Tenisz, WTA-torna, Melbourne
14.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Torino
17.55: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Roma
20.40: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Napoli

Digisport 2
15.55: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Southampton
18.25: Labdarúgás, Premier League, Fulham-West Ham
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lens-Rennes

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Spezia
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Reims
19.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Strasbourg

Spíler 1
13.00: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Arsenal
15.30: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Brighton
20.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Levante-Granada
16.05: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Real Madrid
18.20: Labdarúgás, La Liga, Elche-Villarreal
20.40: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Getafe

Arena 4
9.00: Hódeszka, vk, Bannoje
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Coventry City-Watford
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Barnsley-Derby County
19.00: Kézilabda, francia bajnokság, Limoges-Aix
22.30: Síakrobatika, vk, Deer Valley

február 7., vasárnap:
———————
M4 Sport
14.00: Kézilabda, férfi NB I, Csurgó-Telekom Veszprém
15.45 és 18.45: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, elődöntők

M4 Sport+
14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Budafok
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Puskás Akadémia
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Fehérvár

Sport 1
2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas
13.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Siófok-Dunarea Braila
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Odense-Ramnicu Valcea
20.00: Kosárlabda, NBA, Phoenix Suns-Boston Celtics

Sport 2
13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Fürth-Würzburg
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Frankfurt
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Bielefeld-Bremen

Eurosport 1
3.00/5.00: Tenisz, ATP-torna, Melbourne
9.20 és 11.20: Északi összetett, vk, Klingenthal
12.35: Sífutás, vk, Ulricehamn
14.20: Síugrás, vk, Klingentha
19.45: Sznúker, Shoot Out

Eurosport 2
10.00 és 11.25: Szánkó, vk, St. Moritz
13.45: Sznúker, Shoot Out
21.00: Golf, PGA-tour, Phoenix Open

Digisport 1
1.00 és 8.30: Tenisz, WTA-torna, Melbourne
12.55: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-West Brom
14.55: Labdarúgás, Serie A, Milan-Crotone
17.25: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Manchester City
20.10: Labdarúgás, Premier League, Sheffield-Chelsea

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Verona
17.55: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-Zvolen
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-PSG

Digisport 3
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Brest-Bordeaux
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-Monaco
17.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Bologna
20.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Cagliari

Spíler 1
14.30: Labdarúgás, Premier League, Wolves-Leicester

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Cádiz
16.05: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Valencia
18.20: Labdarúgás, La Liga, Osasuna-Eibar
20.40: Labdarúgás, La Liga, Betis-Barcelona

Arena 4
9.00: Hódeszka, vk, Bannoje
13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Glasgow Rangers
18.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Philadelphia Flyers
23.00: Amerikaifutball, NFL, döntő, Tampa Bay Buccaneers-Kansas City Chiefs

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s