Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2021. január 22., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 22., péntek:
——————-
M4 Sport
13.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna
15.15: Kézilabda, férfi vb, középdöntő, Svájc-Portugália
17.45: Kézilabda, férfi vb, középdöntő, Izland-Franciaország
20.15: Kézilabda, férfi vb, középdöntő, Szlovénia-Svédország

Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Dortmund

Eurosport 1
9.50: Alpesisí, vk, női lesiklás, Crans Montana
11.30: Alpesisí, vk, férfi lesiklás, Kitzbühel
13.00: Sílövészet, vk, férfi 20 km, Antholz
17.55: Síugrás, vk, selejtező, Lahti

Eurosport 2
21.00: Golf, PGA-tour, The American Express

Digisport 1
16.50: Kosárlabda, női Európa Kupa, Szekszárd-Győr
20.20: Kosárlabda, női Európa Kupa, Bellona Kayseri-Prometey

Digisport 2
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Torino

Spíler1 TV
20.40: Labdarúgás, FA Kupa, Chorley-Wolverhampton

Spíler2 TV
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valladolid

ARENA 4
19.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Stoke City-Watford

január 23., szombat:
——————–
M4 Sport
12.45: Rövidpályás-gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Gdansk
17.45: Kézilabda, férfi vb, középdöntő, Magyarország-Lengyelország
20.15: Kézilabda, férfi vb, középdöntő

M4 Sport+
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Mezőkövesd
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Ferencváros
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Mol Fehérvár

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Dunarea Braila-Siófok
15.45: Kézilabda, női Európa-liga, csoportkör, Vác – Herning-Ikast
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győr-Brest
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Utah Jazz-Golden State Warriors

Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Braunschweig-Hamburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-RB Leipzig
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Bremen

Eurosport 1
9.50: Alpesisí, vk, női lesiklás, Crans Montana
11.30: Alpesisí, vk, férfi lesiklás, Kitzbühel
13.00 és 14.55: Sílövészet, vk, női 12.5 km tömegrajtos és férfi váltó, Antholz
16.20: Síugrás, vk, Lahti

Eurosport 2
9.00: Szánkó, vk, Innsbruck
10.20 és 12.50: Sífutás, vk, Lahti
11.20 és 15.10: Északi összetett, vk, Lahti
21.00: Golf, PGA-tour, The American Express

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Spezia
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Atalanta
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Marseille

Digisport 2
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Internazionale
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Crotone

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nice

Spíler1 TV
12.45: Labdarúgás, FA Kupa, Southampton-Arsenal
15.30: Labdarúgás, FA Kupa, Millwall-Bristol City
18.00: Labdarúgás, FA Kupa, Cheltenham-Manchester City
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Newcastle

Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Villarreal
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Cádiz
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Betis
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid

január 24., vasárnap:
———————
M4 Sport
12.45: Rövidpályás-gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Gdansk
15.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna
17.15 és 20.15: Kézilabda, férfi vb, középdöntő

M4 Sport+
13.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-MTK
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Diósgyőr
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-ZTE
19.45: Vízilabda, férfi ob I, BVSC-Zugló – Szolnoki Dózsa

Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC-gála, Abu-Dzabi, Dustin Poirier-Conor McGregor
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Dortmund-Koprivnica
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-FTC
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Indiana Pacers-Toronto Raptors

Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Nürnberg-Hannover
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Bayern München
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Köln

Eurosport 1
8.20 és 13.30: Északi összetett, vk, Lahti
10.10: Alpesisí, vk, férfi szuperóriás-műlesiklás, Kitzbühel
11.50: Alpesisí, vk, női szuperóriás-műlesiklás, Crans Montana
14.55: Sílövészet, vk, férfi 15 km tömegrajtos, Antholz
15.50: Síugrás, vk, Lahti

Eurosport 2
9.20 és 10.25: Sífutás, vk, Lahti
12.35: Sílövészet, vk, női váltó, Antholz
21.00: Golf, PGA-tour, The American Express

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Napoli
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sassuolo
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Sampdoria

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Angers
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Cagliari
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lyon

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Nantes

Spíler1 TV
12.35: Labdarúgás, FA Kupa, Chelsea-Luton
15.00: Labdarúgás, FA Kupa, Brentford-Leicester
17.30: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Liverpool
20.55: Labdarúgás, FA Kupa, Everton-Sheffield Wednesday

Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Granada
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Barcelona
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Eibar
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia

ARENA 4
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Carolina Hurricanes-Florida Panthers

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s